SEJONG DOJANGFOTOGALERIE
FOTOGALERIE - MOOHWA V KOREJI
V termínu od 25.7.do 20.8.2012 se 3 členové našeho týmu Sejong Dojang – Ondřej Havlíček, Hana Vu a Anh Vu Viet, zúčastnili soustředění české reprezentace poomsae, které se konalo přímo v kolébce taekwondo, v jihokorejském Seoulu. Krom spousty nevšedních zážitků nás čekaly tréninky v Sinhwa Dojang, u K-Tigers a u národního týmu KTA.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - ODDÍLOVÉ FOCENÍ
Zde se můžete podívat na společné fotografie z našeho oddílu, které jsme pořizovali koncem loňského roku. Jelikož ale byl konec roku, nebyli kompletní a spousta z vás na fotografii chybí. Proto budeme muset společné focení zase někdy zopakovat a doufám, že tentokrat budou přítomni všichni;-)
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - SOLENICE, 10.-24.7.2010
V termínu od 10. do 24. července 2010 se konalo v pořadí již deváté letní soustředění našeho oddílu Sejong Dojang. Tradičně se i letošní soustředění pořádalo v Solenicích nedaleko Orlické přehrady. Soustředění probíhalo pod vedením Ondřeje Havlíčka a asistentů našeho oddílu. I letošní soustředění bylo rozděleno na dva turnusy a celkově se soustředění zúčastnilo téměř 60 cvičenců.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - CZECH OPEN 2010
V sobotu dne 19.6. se v přažské hale Slavia při mezinárodním turnaji Czech Open 2010 bojovalo již po sedmnácté o tituly mistra ČR. Na letošním ročníku měřili své síly i mnozí závodníci ze zahraničí, především pak z Ukrajiny, Poslka, Slovenska a Německa. Z našich řad se do bojů pustili pouze tři závodníci - jmenovitě Jirka Hopp, Robert Hopp a Huy Do Quang.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - MÁJOVÝ POHÁR 2010
V sobotu 8.5.2010 se v pražské hale Slavia konal 7. ročník Májového poháru. Letošního ročníku se zúčastnilo téměř 300 závodníků z mnoha oddílů z celé republiky a na turnaj tentokrát přijeli změřit síly i závodníci z Polska a Slovenska. Z našeho oddílu startovalo celkem 22 závodníků, z nichž 20 vybojovalo medajlové umístění a celkově se tak náš oddíl umístil na krásném třetím místě.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - COBRA CUP 2010
V sobotu 20.3.2010 se uskutečnil 7. ročník Cobra Cup. Tradičně se konal v pražské hale Slavia. Letošního ročníku se zúčastnilo 250 závodníků ze všech koutů republiky. Turnaj byl rozdělen do dvou dnů, v sobotu se uskutečnilo kyorugi a v neděli poomse. Letošní rok nám přijel konkurovat i oddílz Polska.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - HIRUNDO CUP 2010
V sobotu dne 27.2.2010 se na ZŠ Červený vrch v Praze 6 konal 1.ročník turnaje Hirundo Cup. Přestože se jednalo o první ročník a nebyly zde seniorské kategorie, zúčastnilo se tohoto turnaje poměrně dost závodníků ze všech koutů naší republiky. V kategorii sportovního zápasu kyorugi se zde sešlo na 150 závodníků a v kategorii sestav poomse jich bylo něco kolem padesáti.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - FOCENÍ V NAŠEM ODDÍLE
Zde se můžete podívat na společné fotografie z našeho oddílu, které jsme pořizovali koncem loňského roku. Jelikož ale byl konec roku, tak jsme nebyli kompletní a spousta z vás na fotografii chybí. Proto budeme muset na jednom z úterních tréninku udělat společné focení znovu a doufám, že se přijdou vyfotit i svěřenci z Kobylis;-)
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - ZKOUŠKY NA MISTROVSKÉ TECHNICKÉ STUPNĚ
V sobotu dne 21.11.2009 se pod vedením korejského mistra Lee Youn Jea (7.dan) konaly zkoušky na mistrovské technické stupně. Před těmito zkouškami proběhlo několik seminářů pod mistrovým vedením, kde se byly důkladně procvičovány poomse, hosinsul a jednotlivé techniky, které byly následně předmětem zkoušek. Zkoušku na mistrovské stupně složili i tři cvičenci z našeho oddílu Sejong Dojang.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - SOLENICE, 13.-25.7.2009
V termínu od 13. do 25. července 2009 se pod vlajkou našeho oddílu Sejong Dojang konalo v pořadí již osmé letní soustředění. Stalo se již jakousi tradicí pořádat toto soustředění v Solenicích nedaleko Orlické přehrady. Soustředění probíhalo pod vedením Ondřeje Havlíčka, Pavla Černého a asistentů našeho oddílu. Letošní soustředění bylo prvně rozděleno na dva turnusy a celkově se soustředění zúčastnilo téměř 60 cvičenců.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - MÁJOVÝ POHÁR 2009
V sobotu dne 16. května 2009 se v pražské hale Slavia konal další ročník turnaje Májový pohár a turnaje se opět zúčastnilo mnoho závodníků z oddílů z celé republiky. Letošní ročník byl pouze v duchu kyorugi (sportovní zápas) a v této disciplíně bojovali mnozí závodníci z našeho oddílu Sejong Dojang o medaile. Letos byl náš tým posílen i o nové závodníky z kobyliského Sejongu pod vedením Pavla Černého.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - SCORPIONS CUP 2009
Dne 2.5. 2009 se uskutečnil Olomoucký turnaj Scorpion cup. Tento turnaj spadá mezi turnaje Národní taekwondo ligy. Náš tým se, navzdory veliké dálce, zúčastnil v celkem velikém počtu. Ve složení: Lukáš Cikánek (2.místo), který opět narazil na svého váhového soka z Pelhřimova a prohrál s nim 1:0. Tomáš Hötzel (2.místo) měl velikou šanci vyhrát svoji váhovou kategorii, ale po nakopnutí do zraněného kolene už nemohl pokračovat ve finálovém boji.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - FOCENÍ V SEJONGU
Zde se můžete podívat na pár společných fotografií z posledního tréninku pokročilých v tomto roce. Protože ale v den focení nebyl Sejong kompletní, tak uděláme ještě jedno společné focení někdy při úterním tréninku na ZŠ Horáčkova (i se skupinou začátečníků). Přesný termín si upřesníme na tréninku. Ještě jednou přeji všem šťastný sejongovský Nový rok.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - ZKOUŠKY NA MISTROVSKÉ TECHNICKÉ STUPNĚ
V sobotu dne 29.11.2008 se pod vedením korejského mistra Lee Youn Jea (6.dan) konaly zkoušky na mistrovské technické stupně. Před těmito zkouškami proběhl i celodenní seminář s mistrem Lee, kde se procvičovaly poomse, hosinsul a jednotlivé techniky, které byly následně předmětem zkoušek. Zkoušek se zúčastnilo celkem 21 cvičenců z mnoha klubů a zkoušky úspěšně složilo i šest cvičenců z našeho oddílu Sejong Dojang.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - NÁVŠTĚVA KOREJE A KOREAN TIGERS
V termínu od 20. září 2008 do 3. listopadu 2008 se mi díky pozvání od korejské vlády naskytla znovu možnost zavítat do Koreje. U příležitosti tohoto krátkého pobytu jsem využil pozvání navštívit a zatrénovat si s nejznámějším exhibičním týmem taekwondo – Korean Tigers. Tento tým byl založen před osmnácti lety mistrem An Hak-Sunen a dnes jeho členové předvádějí neuvěřitelná vystoupení po celém světě. Návštěva Korean Tigers pro mne byla velkým přínosem a hlavně nezapomenutelným zážitkem.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - SOLENICE 2008
I tento rok jsme v rámci soustředění našeho klubu navštívili Solenický hotel Bohemia. Po delší cestě autobusem jsme nakonec zdárně dorazili a s úsměvem na rtech se zabydleli v nám již dobře známých pokojích. Po obědě a krátkém odpočinku jsme se vydali na nedaleké hřiště potrápit kolena a kotníky při rozehřívacím fotbálku. Než sme se stačili rozkoukat, tak první den uplynul a my měli před sebou skutečný trénink. Někteří vzali letošní přípravu...
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - SOLENICE, 14.-21.7.2007
V termínu od 14. do 21. července 2007 pořádal náš klub Sejong Dojang v pořadí již šesté letní soustředění. Stejně jako loni se i letošní soustředění uskutečnilo v Solenicích v překrásném prostředí Středočeského kraje nedaleko Orlické přehrady. Soustředění probíhalo pod vedením Ondřeje Havlíčka, Marka Trešla, Pavla Černého, Adama Valenty a asistentů našeho oddílu. Letošního soustředění se zúčastnilo celkem na padesát cvičenců.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - SOLENICE, 15.-22.7. 2006
V termínu od 15. do 22. července 2006 pořádal náš klub Sejong Dojang v pořadí již páté letní soustředění. Stejně jako loni se i letošní soustředění uskutečnilo v Solenicích v překrásném prostředí Středočeského kraje. Soustředění probíhalo pod vedením Ondřeje Havlíčka, Marka Trešla a asistentů našeho oddílu a zúčastnilo se ho celkem na čtyřicet cvičenců.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - CZECH OPEN 2006
V sobotu dne 3. června 2006 se v pražské hale Slavia konal turnaj Czech Open 2006 - již třináctý ročník mezinárodního mistrovství ČR. Turnaje se zúčastnilo nejenom mnoho závodníků takřka ze všech oddílů z ČR, ale také mnoho závodníků ze zahraničí (např. Slovensko, Německo, Andorra, Litva, Polsko či Rusko). Třináctého řočníku Czech Open se zúčastnili i závodníci z našeho oddílu Sejong Dojang Praha a na programu bylo i vystoupení exhibičního týmu NETT.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - O MÁJOVÝ POHÁR 2006
V sobotu dne 6. května 2006 se v pražské hale Slavia konal další ročník turnaje O Májový pohár. Turnaje se zúčastnilo přibližně na 80 závodníků z mnoha oddílů z ČR. V sobotu probíhaly závody ve sportovním zápase kyorugi a v neděli se závodilo v sestavách poomse. Ve sportovním zápase kyorugi bojovali o medaile i mnozí závodníci z našeho oddílu Sejong Dojang a ani jediný neodešel bez medaile.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - KOREA 2005
Od mé první návštěvy Koreje uplynulo již deset let a letos to bylo již popáté, co jsem měl možnost tuto krásnou zemi a kolébku taekwondo WTF navšívit. Trénoval jsem ve škole Yongmun Dojang pod vedením mistra Lee Yeon-Jea (6.Dan) a měl jsem možnost navštívit i pár zajímavých akcí, jako např. zkoušky na mistrovské stupně, největší soutěž na exhibiční techniky a poomse Hanmadang 2005 či závody pro výběr do národního družstva Koreje...
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - SEMINÁŘ S MISTREM LEE YEON-JEA
Pod vedením mistra Lee Yeon-Jea (6.Dan) proběhly dva semináře, první ve středu 1.6.2005 v Praze a druhý v sobotu 11.6.2005 v Mělníku. Pražský seminář byl zaměřen především na základní techniky kopů. Procvičeny byly i základní sestavy Taeguk 1-8 Jang a mistrovské sestavy od Koryo až po Pyongwon. V Mělníku se trénovaly rovněž sestavy, proběhl i nácvik exhibičního souborného cvičení a také ukázka základů s nunchaku (ssang-čol-gon).
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - SEMINÁŘ POOMSE
V sobotu 22. ledna 2004 proběhl pod vedením Ondřeje Havlíčka seminář na technické sestavy poomse. Téměř čtyřhodinový seminář byl určen spíše pro držitele vyšších technický stupňů a byl zaměřen především na správné vysvětlení technik poomse, a to jak poomse základních, tak i mistrovských. Semináře se zúčastnilo přes 30 cvičenců z nejen klubů pražských, ale i z klubů z různých koutů republiky.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - ZKOUŠKY NA MISTROVSKÉ TECHNICKÉ STUPNĚ (1.-4. DAN, POOM)
Dne 27.11.2004 proběhly pod korejským mistrem Hong Nam-ki (6.dan) zkoušky na mistrovské stupně technické vyspělosti (1.-4. dan, poom). Zkoušek se zúčastnilo celkem 20 cvičenců z celkem devíti klubů z celé České republiky. Zkoušky úspěšně složilo i pět cvičenců z našeho oddílu Sejong Dojang Praha - Jakub Majzel, Veronika Krůtová, Dominik Impseil, Adam Valenta a Karel Stolař.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - SEMINÁŘ S MISTREM HONG NAM-GI (6.DAN)
V sobotu dne 16.10.2004 proběhl seminář pod mistrem Hong Nam-gi (6.dan). Seminář byl jakousi průpravou pro ty, kdo se zúčastní zkoušek na mistrovské stupně (dan/poom), které se budou konat pod mistrem Hongem 27.listopadu a zároveň byl jakýmsi doplňkem pro ty, kdo se připravují na III.trené rskou třídu. Seminář byl zaměřen především na základní techniky, základní kopy, základní a mistrovské poomse a rovněž na nácvik přerážecích technik.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - SOLENICE 2004
V termínu od 17. do 24. července 2004 náš klub pořádal v pořadí již třetí letní soustředění. Stejně jako loni se i letošní soustředění uskutečnilo v Solenicích v překrásném prostředí Středočeského kraje. Soustředění probíhalo pod vedením Ondřeje Havlíčka, Marka Trešla a asistentů našeho oddílu Sejong Dojang a zúčastnilo se ho celkem na padesát cvičenců. Zde si můžete přečíst, jak celé soustředění proběhlo a podívat se i na pár fotek.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - ZKOUŠKY NA STUPNĚ TECHNICKÉ VYSPĚLOSTI (KUP)
Ve čtvrtek 27. května a v pátek 28. května proběhly zkoušky na stupně technické vyspělosti (kup) v našem oddíle Sejong Dojang. Zkoušky na 9. a 8. kup (začátečníci) proběhly ve čtvrtek 27. května v době tréninku a zkoušky na vyšší technické stupně se konaly následující den v pátek. Zkušebními komisaři byli Marek Trešl (3. dan) a Ondřej Havlíček (3.dan), přísedícími pak Sohn Na-won (2. dan), Veronika Krůtová (1.kup) a Jakub Majzel (1. kup).
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - SEMINÁŘ S KOREJSKÝM TÝMEM
Do Prahy na pozvání Petra Lacka zavítal korejský dětský tým Taekwondo pod vedením mistrů Lee Won-gu, Choi Kyun-su a Lee Byong-kim. Celkem přijelo 20 korejských závodníků jak v zápase tak v poomse a proběhl dvou a pul hodinový seminář s dětmi z různých klubů ČR. Semináře se zúčastnilo i pár dětí z našeho oddílu Sejong Dojang.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - SEMINÁŘ POOMSE - SEJONG
V sobotu 24. ledna 2004 proběhl na ZŠ Horáčkova pod vedením Ondřeje Havlíčka seminář Poomse. Více jak pětihodinový seminář byl zaměřen především pro trenéry a pro držitele vyšších technických stupňů.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - EXHIBICE - BUDOSHOW 2003
Tuto neděli se ve sportovní hale Sparta Praha konala Fighter's Budoshow 2003, 4. ročník největší přehlídky bojových umění u nás. Přeplněná hala měla možnost shlédnout nesčetné množství ukázek všemožných bojových stylů, mezi nimiž samozrejmě nemohla chybět ani ukázka Taekwondo WTF. které se za náš klub Sejong dojang zúčastnil Onřej Havlíček.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - EXHIBICE - ZŠ JESENICE
Exhibiční tým Sejong byl pověřen exhibičním vystoupením na ZŠ Jesenice, kde byl letos v září otevřen nový klub Taekwondo WTF pod patronací Českého svazu Taekwondo. Celkem proběhla dvě dvacetiminutová vystoupení a naší exhibici přihlíželo celkem 700 žáků z celé školy. Přítomna byla i televize TV Praha.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - EXHIBIČNÍ TÝM SEJONG - OLYMPIJSKÝ DEN 2003
V neděli 28.9. 2003 se v Centru Černý Most na Praze 9 konal Olympijský den - zábavné odpoledne Českého olympijského výboru a jeho partnerů, který se stal každoroční společensko-sportovní akcí pořádanou pro širokou veřejnost. Náš exhibiční tým u takovéto akce nemohl chybět.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - EXHIBIČNÍ TÝM SEJONG - EXHIBICE PRO CANON
Exhibiční tým Sejong ve složení Ondra Havlíček, Marek Trešl a Pavel Černý předvedl krátké exhibiční vystoupení pro firmu Canon.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - KOREA 2003 - ZKOUŠKY NA 3.DAN V KUKKIWONU
Roční pobyt v Koreji jsem využil nejenom pouze ke studiu na škole, trénovaní taekwondo a poznávání Koreje, ale i k tomu, abych si udělal zkoušky na 3. dan. Zkoušky na třetí mistrovský stupeň jsem si chtěl udělat již při mém minulém pobytu v Koreji před třemi lety, ale bohužel jsem musel opustit Koreu dříve, než nadešel termín zkoušek, který je v Koreji určen podle městských částí, kam daná škola patří.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - KOREA 2003 – TRÉNINKY V KOREJI
Část svého volného času během ročního studijního pobytu v Koreji jsem samozřejmě věnoval trénování taekwondo. Trénovaní taekwonda v zemi, která je pro toho bojové umění kolébkou, zanechá na člověku nesmazatelný pocit a je pro něj obrovským přínosem a zkušeností.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - EXHIBICE NA KYUNGHEE UNIVERSITY (SEOUL, KOREA)
Posilam dalsi pozdrav ze Seoulu a s nim i nekolik obrazku.V soucasne dobe trenuji ve skole mistra Lee Youn Jea (6.dan) a take na univerzite Koryo a Kyunghee. Tuto stredu jsem spolu s tymem Kyunghee v ramci univerzitniho festivalu delal exhibici na kterou jsem byl prizvan. Vycerpavajici pripravy probihaly kazdy den a den pred exhibici jsme v telocvicne stravili celkem 7 hodin. Ja osobne jsem na exhibici predvedl pouze jednu pchoomse (Taeguk 8 jang), spolecne prerazeni, prerazeni deseti desek za sbou kopem z otocky (Dwi-huryo-chagi) a vrcholem byl kop s otockou o 540 stupnu na dve desky (540-do-dwi-huryo-chagi). Celkove se exhibice povedla a mistr byl s vykonem nanejvys spokojen.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - SOLENICE
V termínu od 12. do 19. července proběhlo pod vedením našeho oddílu Sejong letní soustředění v Solenicích. Přinášíme vám i pár fotografií.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - PRVNI POZDRAV Z KOREJE A EXHIBICE "KOREAN TIGERS"
Posílám první pozdrav z Koreje do Sejongu a všem ostatním! K pozdravu zatím připojuji jen pár fotek z exhibice Taekwondo, kteoru předváděli "Korea Tigers", vůbec jeden z nejlepší dětských exhibičních týmů v Koreji. Některé fotky jsou vzhledem k nedostatku světla horší kvality, ale exhibice byla úžasná a všem bych vám přál něco podobného vidět na vlastní oči. Všechny zdraví Ondra.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - SEMINÁŘ A TESTY PRAŽKÉ TALENTOVANÉ MLÁDEŽE
V sobotu 5.10.2002 proběhl jednodenní seminář a testy zaměřené na výběr mladých talentů Taekwondo WTF. Semináře pod vedením trenérů STM Praha (M.Trešl, M. Doxanský, J. Mišina, V. Šidlo) se zúčastníla třicítka mladých civčenců ve věku 10-15 let z celkem 5 pražksých klubů (SK Sejong Dojang Praha, Cobra Dojang Prague, Raptor Dojang, Kangsim Dojang a Gladiator Dojang). Z našeho klubu Sejong Dojang se tohoto semináře a vstupních testů zúčastnilo 8 cvičenců, jmenovitě Matouš Novák (celkově nejúspššnější účastník), Zbyněk Stranák (druhý nejlepší v obecné části), Jakub Majzel (třetí nejlepší ve specializované části), Tomáš Holek, Lukáš Holub, Diminik Impseil, Lukáš Cíkánek a Edita Kumstová. Všem moc gratulujeme.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ "SVATOŇOVICE 2002"
Náš klub Sejong Dojang Praha pořádál od 07. do 13. července 2002 letní soustředění Taekwondo WTF v SOU Malé Svatoňovice u Trutnova. Přínášíme vám několik fotografií z tohoto soustředění.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - EXHIBICE NA AKCI "MOTORKA ROKU" VE SKY CLUB BRUMLOVKA
Náš exhibiční tým Sejong ve složení Ondřej Havlíček, Marek Trešl a Pavel Černýpředvedl krátkou ukázku Taekwondo WTF při příležitosti akce "Motorka roku", která byla přenášena televizí Prima.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - EXHIBICE NA BUDOSHOW 2001 - 24.11.2001
Na největší přehlídce bojových umění v ČR, kterou pořádá Fighters Magazín, se představil i náš exhibiční tým Sejong se svým vystoupením. Akce se konala 24.11.2001 od 15:00 ve Sportovní hale Sparta Praha v Praze 7 na Letné..
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - EXHIBICE NA BUDOSHOW 2000
V neděli 17. prosince se v hale pražské Sparty pořádal velký svátek bojových umění a sportů. Časopis Fighter's zde pořádal své první Budoshow a k vidění bylo množství různých bojových stylů. Hned mezi prvními byla na programu ukázka Taekwondo WTF, jejíž vystoupení měl v rukou náš oddíl Sejong Dojang a vystoupení bylo spolu se školou Taekwondo Klub Praha. Při naší 15-ti minutové ukázce jsme sklidili velký potlesk, zvláště pak při přerážecích technikách, jakými bylo například přerážení s přeskokem člověka, trojitá otočka o 540 stupňů či trojté Yop-chagi v jednom výskoku.
Zobrazit fotogalerii
FOTOGALERIE - FOTKY Z NAŠEHO KLUBU A Z TRÉNINKU
Zde se můžete podívat na pár fotek našeho oddílu. Najdete zde fotografie z našich tréninků, společné oddílové fotky, fotky ze soustředění, závodů atp.
Zobrazit fotogalerii

Kalendář akcí
3.3.2018
Vyhlášení extraligy a NTL
Mělník
11.3.2018
Havířovský pohár
Havířov
Více o akcích CTF zde

Tréninky
ZŠ HORÁČKOVA
(Praha 4 Pankrác)
Děti (pokročilí):
Úterý, čtvrtek 16:30-17:30

Dospělí a pokročilí:
Úterý, čtvrtek 17:45-19:30

Děti (začátečníci):
Středa 16:30-17:30
Více info o tréninku

Kontakt
Sejong Taekwondo, z. s.
IČ: 68403518
ČUS evid.: 3107729

Bankovní spojení (ČSOB):
154282135/0300

E-mail: info@sejong.cz
Tel.: +420 604 541 100
Tel.: +420 721 544 978

OdkazyMoohwa Facebook
Český svaz Taekwondo
World TKD Federation
European TKD Union
Korea TKD Association
Kukkiwon
HAN - Korejské centrum
Korea - Povídání a foto
Česko-korejská společnost
SHO Graphix


© 2001 - 2010 SK Sejong Dojang